Sportovní den 2024

Sportovní den na GVMVe čtvrtek 27. 6. 2024 na naší škole proběhl tradiční Sportovní den spolu s charitativním během. Sportovní dopoledne začalo charitativním během organizovaným Studentskou radou GVM. Podařilo se vybrat částku 9 500 Kč, která bude věnována na potřebné účely organizaci Člověk v tísni.

Poté následovaly sportovní soutěže. Studenti měli na výběr širokou paletu sportovního vyžití. Do fotbalových klání se zapojily všechny třídy. Na vyšším stupni vyhrálo družstvo 3. C, turnaj nižšího stupně ovládli studenti z 2. A. Softbalový turnaj vyhrála třída 6. A, ve volejbalu zvítězili studenti ze 4. A. Zajímavá střetnutí byla k vidění i v petanque, šachu a discgolfu. Kdo neměl v úmyslu soutěžit, naladil se na prázdniny desetikilometrovou procházkou, případně vyjížďkou na inline bruslích cyklostezkou do Mostišť.